ČLÁNEK

Letos dozávoděno
22 / 10 / 2012 21:23:05 - Zdenda
Závodní sezóna 2012 je za námi, zbývá ji společensky zakončit, tentokrát na singlech Pod Smrkem. Jak se nám dařilo?

V D21A si Jana jen o pár míst nevyjela elitu, nemusí se ale rmoutit, jestli bude taková plodná zima jako loni, tak se na ji ještě dostane:) Ostatní áčkařky měli letos jiné aktivity a tak všechny sestupují. Příští rok je ale nahradí Terka s Anežkou, které si obě vyjeli áčkovou licenci výbornými výsledky v D21B.

Příští rok nás bude v elitě reprezentovat Křižák, díky celkovému 10. místu v H21A. Lukášovi se to díky slabší docházce nepovedlo, skončil dokonce pouze místo nad sestupovou čárou. Lukáše a Zdendu doplní v příštím roce druhý v H21B Peťan, hradecký vítěz Aleš a mistr sprintu Fukejs. V H21B tak zůstal pouze Sedlákovic Radek (taky frajersky místo nad čarou) a doplní ho Lukáš Hons postupující ze čtvrtého místa v céčkách.

Kvalitní kolektivní výkon podalo v posledním závodě sezóny naše družstvo. Pravděpodobně optimálně zvolený poměr plzeňského a zelené v předvečer závodu dovedl naše borce k napdprůměrným výkonům a nebýt technické poruchy na Lukášově stroji, mohlo z toho být i podstatně lepší než dvanácté místo.

Přes zimu bude mnoho z nás poprvé trénovat se zátěží v podobě přívěsného vozíku, takže příští sezóna bude jistě ještě kvalitnější!


home