HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy HackedbyPr0xyArmy
ČLÁNEK

Operace „Pouštní bouře“ aneb MTBO na Vracovských písečných dunách
4 / 05 / 2009 11:07:47 - Milda
Poměrně slušná část našeho teamu vyrazila o prvním májovém víkendu závodit do Vracova na 3. a 4. závod ČP v MTBO. Výprava ve složení šéf, Šárka, Marta, já, Bašti, Mrštíci, Anička, Kači, Jirka, Zuzka a Míša se do centra závodu dopravila osobními vozy. Čekala nás sobotní dlouhá a nedělní krátká trať. Po zbudování stanové základny to začalo. Svěží vzduch a 4 km nás dovedli na start dlouhého, mistrovského závodu. Mapa byla docela v pohodě, ale ty cesty stály za to. Vrstevnice v podstatě žádné, ale „to jedno velké pískoviště“ je docela dobře v několika místech nahradilo. V naší výpravě byli i tací (zejména dámská elita), kteří byli z toho závodu zcela unešeni. Nějak jsme to všichni dojeli a v rituálním půlkruhu ořezaných topolů začali řešit postupy, mezičasy a ztráty. To vše samozřejmě s kamarádem Pivem, seveřanem Amundsenem a parťačkou Zelenou. Náhodně se mezi námi objevil Meloun ze Smržovky a rázem se stal modelem dámské kolekce oblečení z Bavorska. Dámská část, již důvěrně spřátelená s kolegou Amundsenem zcela otevřeně záviděla, co všechno na sebe Meloun dostal. Po tomto intermezzu jsme se přesunuli do pařícího centra, hned vedle fotbalového hřiště. Pravda, výběr hudby nestál za moc, ale hlasitost a pivo nás zvedli z laviček a docela slušně jsme zapařili.
Nedělní krátká trať proběhla opět na pouštním pozadí a dle slov našeho šéfa, „naše kola zestárla minimálně o půl roku“. Závěr krátké trat nám však přichystal obrovské překvapení. Kači přijela s vyděšeným výrazem ve tváři a slovy „mně se to asi nějak povedlo, zatím jsem první ze 40. Ale v lese jsou ještě 4 holky“. Tak to prostě byla pecka. Kači vyhrála D21!

Krátká rekapitulace úspěchů našich borců ve Vracově:

Sobota - dlouhá trať:
D20 – Zuzka Kiacová, 2. místo – gratulujeme!
D21 – Marta Stará, 4. místo

Neděle – krátká trať:
D21 – Kači Linhartová, 1. místo – gratulujeme!
D21 – Marta Stará, 5. místo
home
Hacked By PersonalPr0xyhacked by PersonalPr0xy


[Pr0xyArmy]
__ Nyax | G0dm0n | PersonalPr0xy | Pr0xyWife | Pr0xyhoVaran | M4NAZ | playmr365_ | Shakespeare |  __

Thanks to : - script - Proxyho Capybara - And You